День Святого Валентина в нашій школі

Valentine wishes e-culture

Участь учнів у міжнародному фестивалі у м. Крушевац, Сербія

У жовтні (11-18.10) в рамках проекту “Garland of Cultures” («Гірлянди культур») У М.Крушевац (Сербія) було проведено VI міжнародний фестиваль дитячої творчості, на який було запрошено 2 вчителів англійської мови (Орлик Н.М. та Баняс Н.Ю.) та вісім учнів спеціалізованої школи №3, а також делегацію з гімназії м. Калуш Івано-Франківської області. Загалом у фестивалі брали участь дитячі колективи з Голландії, Македонії, Словенії, Молдови, України та Сербії.

Серби гостинно зустріли учасників фестивалю, всі учасники були запрошені на урочистий прийом до мерії міста, господарі фестивалю організували концерт, залучивши професійний танцювальний ансамбль «Філіграні» з м. Орхід, Македонія та вокальний ансамбль «Лазоріца» з м. Крушевац, Сербія.

Наступного дня пройшов парад країн-учасниць у центрі міста. Учні та вчителі були одягнуті у національні костюми та несли державні прапори своїх країню Українські вчителі та учні співали гімн України, пісню «Червона рута». Все було надзвичайно зворушливо. Після параду відбувся фестиваль. Це був захоплюючий вечір музики і танців. Українські школярі з Хустської спеціалізованої школи №3 Гиндей Алла, Федорка Віка, Улашин Єлізавета, Гінцяк Стас, Бобіта Ігор, Орлик Олексій гідно представили свій край, професійно виконавши три танці (Рахівчанка, Віденський вальс та мікс латино-американських танців). Також учень школи Алєксєєв Ілля акапельно заспівав пісню «Мамина сорочка». Учні з гімназії м. Калуш представили зворушливу композицію «Крила дружби».

Після фестивалю були екскурсії до старовинних монастирів, курортного містечка Врачка баня, до столиці Сербії Белграда, шкіл міста, партнерів проекту. Один день був присвячений спортивним іграм та розвагам на горі Багдала, учні грали у футбол, баскетбол, волейбол, стріляли з лука. Школярам також прищеплювали навички скаутів, з ними проводили інтерактивні ігри.

В останній день фестивалю учасники кожної делегації розповідали про свою країну та свій край з презентаціями та відео. Україну та Закарпаття представили учні школи Лепей Володимир та Орлик Олексій, а також вихованці Калуської гімназії розповіли про своє місто та школу. Всі учасники фестивалю отримали сертифікати. А потім – підбиття підсумків та обмін подарунками, прощання з учителями та сім’ями, в яких проживали учні, сльози та обіцянки зустрітися наступного року.

/Files/images/IMG_20181012_112942.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 199