Джура 2019

Джура 2019

/Files/images/zahodi_djura/IMG_E4969.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4995.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4984.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4981.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4979.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4975.JPG/Files/images/zahodi_djura/IMG_4975.JPG

Паспорти роїв

ПаспортиПаспорти Паспорти Паспорти Паспорти Паспорти Паспорти Паспорти ПаспортиПаспортиПаспортиПаспортиПаспортиПаспортиПаспорти Паспорти ПаспортиПаспортиПаспортиПаспортиПаспортиПатріотичні заходи

Діяльність рою "Соколята"

Готуючись до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Соколята» взяли участь у велоперегонах «Ми за здоровий спосіб життя», подолавши відстань більше 9 км.

Велоперегони ВелоперегониВелоперегони

Учні школи (рій «Соколята») взяли участь у акції «За чисте довкілля», прибравши території біля р. Тиса (під Велятинським мостом) та берег р. Хустець.

Ми за чисте довкілляМи за чисте довкілляМи за чисте довкілляМи за чисте довкілля

У рамках всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено благодійний ярмарок - розпродаж солодкої випічки.


ЯрмарокЯрмарок

Відбулася чергова зустріч дошкільнят з ДНЗ №3 "Дзвіночок" та учнів Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3. Спілкування дошкільників з учнями позитивно впливає на взаємовідносини між дітьми. Між ними виникають товариські стосунки, дружба, формуються правильні взаємини, культура поведінки, дисциплінованість, почуття обов’язку та інші якості, потрібні майбутнім учням. Рій "Соколята" цікаво провели час з дітьми, залучали їх до інтерактивних ігор та створили доброзичливу атмосферу, подарувавши дошкільнятам маленькі подарунки.

 Дзвіночок  Дзвіночок Дзвіночок Дзвіночок

Діяльність рою "Невгамовні" (5-Б клас)

У рамках всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено благодійний ярмарок - розпродаж солодкої випічки, до якого долучився і рій "Невгамовні".

Ярмарок Ярмарок ЯрмарокЯрмарок

У рамках всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено спортивні змагання між роями, які включали перетягування канату, конкурс капітанів, біг з перешкодами, вікторину та інші змагання. Рій "Невгамовні проявив себе, отримавши ІІ місце за спортивний танець та І місце за змагання.

ЗмаганняЗмагання

В грі дітий підлітки перевіряють свою силу і спритність, у них виникає бажання розвиватися. У грі найповніше проявляється індивідуальні особливості,інтелектуальні здібності дитини. Гра дає можливість проявити творчу активність, спрямувати зусилля на саморозвиток. Рій «Невгамовні» систематично брали участь у грі «Що? Де? Коли?»

Що? Де? Коли? Що? Де? Коли?

Кiлькiсть переглядiв: 243